X
تبلیغات
زولا

رایت بر روی سی دی های 700 مگابایت تا 1 گیگ

 

شاید برایتان پیش اومده باشه که مثلا یه برنامه دارید که حجمش از 700 مگابایت بیشتر باشه . و می خواهید اونو رایت کنید در این مواقع می بایست اون برنامه رو فشرده کنید که البته شاید باز هم اون برنامه تو سی دی جا نشه . با این ترفند می تونید بر روی سی دی های معمولی حتی تا 1 گیگا بایت اطلاعات ذخیره کنید .ابتدا می بایست ببینید رایتر شما  overturning  ساپورت می کنه یا نه . برای تست این کار مراحل زیر را دنبال کنید :
ابتدا به برنامه Nero  رفته و سپس کلید های ترکیبی Ctr l + R  را فشار دهید . تو این پنجره ببینید که در قسمت Recorder information ، رو به روی عبارت Over burn  عبارت suported نوشته شده است یا نه . اگر عبارت ساپورت نوشته شده باشد شما می تو نید از این ترفند استفاده کنید .
حال به منوی File رفته و قسمت preferences  رو انتخاب کنید سپس در قسمت Expert features  دقت کنید که عبارت enable over burn  قعال باشد . در زیر همین گزینه مقدار مجاز over burn رو به دقیقه مشخص کنید .
حال به منوی File  رفته و گزینه New  را انتخاب کنید و در قسمت Multisession  گزینه No Muttisession را انتخاب نمایید . سپس در قسمت Burn عبارت Write Method رو به   Disc at Onec تبدیل کنید .
حال می تونید سی دی خود را رایت کنید مقدار رایت هم بستگی خیلی زیادی به رایتر داره .